Pan Andrzej

Andrzej Hubka

mgr inż. arch.

Doświadczony, wielokrotnie nagradzany wrocławski architekt, Wrocławski Mistrz Architektury (honorowa nagroda SARP o/Wrocław w 2018 r.), absolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej (1970 r.).

Założyciel i główny projektant APA HUBKA, rzeczoznawca budowlany, prezes zarządu APA HUBKA sp. z o.o. Wcześniej również pracownik naukowy i dydaktyczny wrocławskich uczelni (Politechnika Wrocławska, Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu) oraz senior architect w Ministery of Public Construction and National Housing Department w Zimbabwe.

Długoletni członek Stowarzyszenia Architektów Polskich, Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektów RP, Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej DSOIA.

Pani Danuta

Danuta Hubka

mgr inż. arch.

Architekt z wieloletnim doświadczeniem, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej (1974 r.). Współzałożycielka i projektantka APA HUBKA, samodzielna prokurent w APA HUBKA sp. z o.o. Wcześniej również pracownik Zakładu Studyjno-Projektowego PWr. (do 1989 r.) oraz architekt w Ministry of Public Construction and National Housing Department w Zimbabwe (1989 – 1994 r.).

Długoletni członek Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektów RP.

Sławek

Sławomir Szczotka

mgr inż. arch.

Architekt z kilkunastoletnim doświadczeniem w zawodzie, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach (2004 r.). Projektant prowadzący od 2006 r. związany z APA HUBKA, członek zarządu APA HUBKA sp. z o.o. Posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej.

Posiada doświadczenie w zespołowym projektowaniu dużych inwestycji mieszkaniowych, hotelowych, biurowo-usługowych i służby zdrowia. Potrafi poprowadzić proces projektowy od pierwszych analiz i koncepcji aż do realizacji.

Maciek

Maciej Łamasz

mgr inż. arch.

Architekt z kilkunastoletnim doświadczeniem w zawodzie, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej (2011 r.). Projektant prowadzący od 2013 r. związany z APA HUBKA, wiceprezes zarządu APA HUBKA sp. z o.o. Posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej.

Posiada doświadczenie w zespołowym projektowaniu dużych inwestycji mieszkaniowych, hotelowych, biurowo-usługowych i służby zdrowia. Potrafi poprowadzić proces projektowy od pierwszych analiz i koncepcji aż do realizacji. Wie jak zorganizować pracę i projektować w środowisku BIM.

Członek Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektów RP i przewodniczący Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej DSOIA RP.

Mikołaj

Mikołaj Tymecki

mgr inż. arch.

Architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Asystent projektanta od 2020 r. związany z APA HUBKA.

Julia

Julia Wicher

mgr inż. arch.

Architekt, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej (2022 r.). Asystentka architekta od 2021 r. związana z APA HUBKA.

Tarek

Taras Ilchyshyn

mgr inż. arch.

Architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej (2021 r.). Asystent architekta od 2021 r. związany z APA HUBKA.

Dołącz do naszego zespołu